Vtipné príhody, ktoré ste zažili vo vlaku alebo autobuse. (Príbehy zo života ľudí #160)

Cesty vlakom, autobusom alebo autom prinášajú množstvo veselých príhod. V tomto dieli sme sa na ne pozreli bližšie a vy sa tak môžete skvele zabaviť.

1) Raz sme s kamarátmi šli na festival vlakom (značne podguražení) a zhodou náhod som mal pri sebe píšťalku a na jednej stanici som šiel vypravovať vlak. Vlakvedúci ma zjazdil že: To ako pískaš? Najprv dlhý, potom krátky. Tak som vypravil vlak. Bol som na seba hrdý ako pekne som to zvládol.

2) Keď sme si sadli do pristaveného vlaku a čakali na odchod, následne sme videli ako ďalší vlak vchádza do stanice a následne odchádza, vtedy nám doplo že sedíme v odstavenom a z neho sme pozerali ako nám odchádza ten náš.

3) Bol som s kamošom a prišiel revízor a vtedy sme sa začali strašne smiať a on sa stále čudoval, prečo sa smejeme pri kontrole lístkov. Nakoniec sme mu povedali, že sme si tie lístky vymenili.

4) Policajti ma odstavili dávam už doklady a žandár vraví nie nie netreba ja viem kde bývate a vždy si to auto obzriem… môžem si pozrieť vaše auto z vnútra lebo my mame Ford C-Max a žena by chcela niečo iné lebo sa nám pokazilo akurát …super policajt vždy mi zakýva keď ide oproti ?

5) Policajt na ceste mi dvihol ruku, chcel ma zastaviť a ja že to kamarát, tak som mu odzdravil a šiel ďalej. Pozerám do zrkadla, on pozerá na mňa a ja veselo idem ďalej. Bol to úplne cudzí človek. Ale nechali ma tak.

6) Keď som mal na tvári rúško, prišla ku mne neznáma pani oslovila ma: „No ahoj Fedorko a počúval som asi 20 minút, že ako sa má, čo ma nové až dokým som jej nepovedal že nie som Fedorko. Ale je milá, že si prisadla ?

7) Išiel som zo školy z BB do Zvolena, sedel v päťke a zadriemal. Šofér ma nevidel a zobudil som sa zas v BB. Čistý matrix. 🙂

8) Keď som šiel z BA rýchlikom, sadol som si do kupé, kde sedela nejaká čajočka z Bratislavy a chlap jak hora, pravdepodobne drevorubač z Kysúc. v Galante si k nám prisadol jeden manik, piercingov mal na tvári viac ako tínedžer jebakov, diera v uchu, v nose, v ústach….. na krku slúchadla, ale hudbu nahlas z mobilu?? Čajocka sa na neho pozrela a vraví, mohol by si si to dať prosím ťa na slúchadla??? Manik nereagoval a iba listoval v mobile… tak som mu povedal aj ja, aby to dal tichšie alebo na slúchadla…. zase žiadna odozva. Na to sa zdvihol drevorubač z Kysúc a hrubým hlasom vraví: počúvaj ma ementál, daj si to na slúchadla lebo ti ten mobil narvem do krku tak hlboko, že ani samotný kráľ Artuš ti ho z tade nevytiahne???… no a ako som sa ja zachoval? Kúpil som chlapovi pivo ?